Casa Proximo Centro De Eventos Com Ar Condicionado Βίλα
Τοποθετημένη 10 λεπτά οδικώς από Cachaca Museum, η Casa Proximo Centro De Eventos Com Ar Condicionado Βίλα διαθέτει βεράντα στον ήλιο και χώρο για ηλιοθεραπεία. Το κατάλυμα έχει 1 υπνοδωμάτια καθώς και μικρή κουζίνα και 2 μπάνια.
Χάρη στην ήσυχη τοποθεσία του καταλύματος, έχει εύκολη πρόσβαση σε IBBP - Igreja Biblica Batista do Planalto. Είναι 15 λεπτά οδικώς από το αεροδρόμιο Φορταλέζα και 15 λεπτά οδικώς μέχρι Japanese garden of Fortaleza. Το Brava Boteco βρίσκεται κοντά στην Casa Proximo Centro De Eventos Com Ar Condicionado Βίλα και προσφέρει μεγάλη ποικιλία πιάτων βραζιλιάνικης κουζίνας. Praia do Futuro βρίσκεται πολύ κοντά στη βίλα.
Παραθεριστική κατοικία των 80 μ² διαθέτει μπαλκόνι, γραφείο εργασίας και χώρο καθιστικού στα δωμάτια. Στο μπάνιο έχει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Η βίλα έχει μικρή κουζίνα στο μπαλκόνι.
- Τοπικά αξιοθέατα
- CEART - Έκθεση Χειροτεχνημάτων4,4 χλμ.
- Πλατεία Πορτογαλίας3,5 χλμ.
- Άγαλμα Iracema - Mucuripe4 χλμ.
- Ψαραγορά Mucuripe4,1 χλμ.
- Πανεπιστήμιο της Fortaleza1,2 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Φορταλέζα Αεροδρόμιο11 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Στο δωμάτιο
- Wi-Fi στα δωμάτια
- Μίνι μπαρ
- Καθιστικό
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Casa Proximo Centro De Eventos Com Ar Condicionado Βίλα;
Οι πελάτες της η Casa Proximo Centro De Eventos Com Ar Condicionado Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Φορταλέζα από η Casa Proximo Centro De Eventos Com Ar Condicionado Βίλα;
Η Casa Proximo Centro De Eventos Com Ar Condicionado Βίλα απέχει 5 χλμ. από το Φορταλέζα. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε η Casa Proximo Centro De Eventos Com Ar Condicionado Βίλα;
Οι πελάτες της η Casa Proximo Centro De Eventos Com Ar Condicionado Βίλα είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.